دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری تصویر سطح-بیت مبتنی بر نگاشت فوق آشوب (۲-۲۰۱۸)

دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری تصویر با عنوان: یک الگوریتم جدید رمزنگاری تصویر سطح-بیت مبتنی بر نگاشت فوق آشوب ۲D-LICM

لینک دانلود و مشاهده مقاله

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0165168417303031

A novel bit-level image encryption algorithm based on 2D-LICM hyperchaotic map,  Signal Processing (2018)Volume 143, Pages 122-133

رمزنگاری تصویر

ترجمه این مقاله و مقالات مرتبط در سایت توسط متخصص رمزنگاری تصویر انجام شده است.

بخشی از ترجمه مقدمه در ادامه آورده شده است.

چکیده

در این مقاله، یک نگاشت دو بعدی لجستیک (۲D-LICM)  براساس مدل تلفیقی مدولاسیون آبشار (CMC) پیشنهاد شده است. ارزیابی های کارآیی نشان می دهد که آن رفتار فوق آشوبی دارد، دارای محدوده ی آشوب گسترده و پیچیدگی‌های بزرگ است. بر اساس این نگاشت ، یک الگوریتم جدید رمزنگاری تصویر با استفاده از جایگشت سطح – بیت و انتشار، به طور همزمان طراحی شده است. جایگشت سطح – بیت با شیفت چرخشی انجام می شود و انتشار سطح – بیت توسط عملگر xor انجام می شود. علاوه بر این، مقادیر اولیه سیستم آشوب در زمان واقعی با توجه به متن رمز شده ی به دست آمده به روز می شوند و توانایی مقاومت در برابر حمله متن ساده شناخته شده و حمله متن ساده را بهبود می بخشد. نتایج شبیه سازی و تجزیه و تحلیل کارآیی نشان می دهد که این الگوریتم دارای اثر رمزنگاری خوب و کارایی بالا است. آن می تواند دربرابر حملات معمولی از جمله آماری، نیروی بیرحمانه، حملات تفاضلی و غیره مقاومت کند.

۱- مقدمه

توسعه سریع تکنولوژی چند رسانه ای اطلاعات و اینترنت، سبب شده است که اطلاعات به ویژه تصاویر، به اشتراک گذاشته شوند، و به طور فزاینده ای محبوبیت آنلاین را افزایش می دهد، و امنیت اطلاعات بیشتر و بیشتر مهم می شود. با این حال، تکنولوژی های رمزنگاری سنتی مانند استاندارد رمزگذاری داده DES)) و استاندارد رمزنگاری پیشرفته ((AES برای تصویر مناسب نیستند، از جمله ویژگی های متمایز تصاویر عبارتند از، ظرفیت بالای داده ، افزونگی بالا و همبستگی قوی پیکسل های مجاور. برای بهبود امنیت انتقال تصویر، بسیاری از طرح های جدید رمزنگاری تصویر پیشنهاد شده‌اند.

 موارد بیشتر

۳- ترجمه مقاله: یک سیستم رمزنگاری رنگی یک-زمانی بر پایه SHA-3 و سیستم های مختلف آشوب

۴- ترجمه مقاله:  یک طرح جدید رمزنگاری تصویر رنگی مبتنی بر دنباله‌های DNA و چندیدن نگاشت آشوب یک بعدی بهبود یافته

۵- ترجمه مقاله: دانلود ترجمه رمزنگاری تصویر با استفاده از تکنیک جایگشت و انتشار همزمان

مشخصات فایل

ترجمه این مقاله بصورت کامل انجام شده است و شامل ۲۵ صفحه بصورت تایپ شده و مرتب است.

عنوان: یک الگوریتم جدید رمزنگاری تصویر سطح-بیت مبتنی بر نگاشت فوق آشوب ۲D-LICM

نوع فایل : ترجمه مقاله و تایپ شده در محیط word قابل ویرایش – pdf ترجمه فایل – pdf مقاله
حجم فایل: ۵M

در صورت تمایل شما می توانید ترجمه این مقاله را بصورت تایپ شده در محیط ورد، به قیمت ۲۹۰۰۰ تومان از سایت دنیا فایل دانلود نمایید

۶ دیدگاه + فرستادن دیدگاه

فرستادن دیدگاه

گواهی پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل

پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل توسط شرکت زرین پال انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل پیش آمده در هنگام خرید با ایمیل contact-us@donyafile.ir در میان بگذارید.