دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری تصویر: یک سیستم رمزنگاری رنگی یک-زمانی بر پایه SHA-3 و سیستم های مختلف آشوب

دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری تصویر: یک سیستم رمزنگاری رنگی یک-زمانی بر پایه SHA-3 و سیستم های مختلف آشوب

Optics and Lasers in Engineering 103 (2018) 1–۸ A one-time pad color image cryptosystem based on SHA-3 and multiple chaotic systems

لینک دانلود و مشاهده مقاله: 

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0143816616306005

ترجمه این مقاله و مقالات مرتبط در سایت توسط متخصص رمزنگاری تصویر انجام شده است.

چکیده

یک الگوریتم رمزنگاری تصویر جدید ارائه شده است که ترکیبی از توابع هش SHA-3 و دو سیستم آشوب است. سیستم های فوق آشوب لورنز و چن هستند. در ابتدا، با استفاده از SHA-3 ، ۳۸۴ جریان کلیدی بیتی به دست می آید، و به تصویر اصلی اعمال می شود. حساسیت الگوریتم SHA-3 و سیستم های آشوب، تأثیر یک بار، را تضمین می‌کند. دوما، تصویر رنگی به فضای سه بعدی گسترش می‌یابد. در گام جایگشت ، جایگشت سطوح بیتی، در ابعاد x، y و z انجام می شود. در گام انتشار، ما از مجموعه داده های پیکسل مجاور و مقادیر مربوط به آشوب برای رمزنگاری هر پیکسل استفاده می‌کنیم. در نهایت، ساختار متناوب بین جایگشت و انتشار برای افزایش سطح امنیت به کار می رود. علاوه بر این، ما تکنیک هایی را برای بهبود سرعت رمزنگاری الگوریتم طراحی می‌کنیم. شبیه سازی های تجربی ما نشان می دهد که رمزنگاری پیشنهاد شده دارای عملکرد رمزنگاری عالی است و می تواند در برابر حملات بی رحم، آماری و متن منتخب، مقاومت کند.

ترجمه این مقاله بصورت کامل انجام شده است و شامل ۱۸ صفحه بصورت تایپ شده و مرتب است.

تصویری از یکی از صفحات ترجمه شده در ادامه آورده شده است.

یک سیستم رمزنگاری رنگی یک-زمانی بر پایه SHA-3 و سیستم های مختلف آشوب

در صورت تمایل شما می توانید ترجمه این مقاله را بصورت تایپ شده در محیط ورد، به قیمت ۲۹۰۰۰تومان از سایت دنیا فایل دانلود نمایید.

۱۱ دیدگاه + فرستادن دیدگاه

فرستادن دیدگاه

گواهی پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل

پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل توسط شرکت زرین پال انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل پیش آمده در هنگام خرید با ایمیل contact-us@donyafile.ir در میان بگذارید.