دانلود فیلم آموزشی تجزیه و تحلیل ضریب همبستگی به همراه سورس در متلب

دانلود فیلم آموزشی تجزیه و تحلیل ضریب همبستگی به همراه سورس در متلب

 تجزیه و تحلیل امنیت و کارآیی

یک الگوریتم رمزنگاری تصویر مناسب باید از همه انواع حملات شناخته شده، از جمله حملات بی رحمانه، آماری و متن انتخاب شده محافظت کند. برای تجزیه و تحلیل امنیت و عملکرد طرح پیشنهاد شده برای رمزنگاری ، ما تصویر رنگی استاندارد ۲۵۶ × ۲۵۶ × ۳ را برای آزمایش‌های شبیه سازی انتخاب کرده‌ایم. در این بخش ما نتایج ضریب همبستگی پیکسل  های مجاور،  را بررسی می‌کنیم.

 تجزیه و تحلیل همبستگی

در پردازش تصویر، تجزیه و تحلیل همبستگی معمولا برای بررسی رابطه بین دو پیکسل مجاور استفاده می‌شود. یک الگوریتم رمزنگاری امن باید یک تصویر اصلی را به یک تصویر رمزنگاری شده با کمی و یا بدون همبستگی بین پیکسل‌های مجاور تبدیل کند. در شکل ۶ (a) – (c)، پراکندگی‌های پراکنده در مقیاس خاکستری بین پیکسل‌های مجاور در جهت افقی ارتباطات قوی با تصاویراصلی را نشان می‌دهد. این خصوصیات اغلب توسط مهاجمان مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد تا تجزیه وتحلیل آماری انجام دهند.

سیستم رمزنگاری امن باید قادر به شکستن این ویژگی همبستگی باشد. در تئوری، ضریب همبستگی (CC) پیکسل‌های مجاور باید ۰ باشد. علاوه بر این، ضریب همبستگی هر جفت پیکسل را با استفاده از فرمول‌های زیر محاسبه می کنیم، بطوری‌که x و y برابر دو پیکسل مجاور هستند:

فرمول ضریب همبستگی

فرمول ضریب همبستگی

ما به صورت تصادفی ۲۰۰۰ پیکسل مجاور را در سه جهت از تصاویر مختلف انتخاب کردیم.

مقایسه ضریب همبستگی قبل و پس از رمزنگاری

مقایسه ضریب همبستگی قبل و پس از رمزنگاری

در این بخش، نحوه محاسبه ضریب همبستگی بصورت فیلم در محیط متلب آموزش داده شده است. سورس نیز پیوست شده است.

 مشخصات فایل

عنوان: دانلود فیلم آموزشی ضریب همبستگی تصویر در متلب

فرمت فایل : فیلم آموزشی ضریب همبستگی + سورس متلب

حجم فایل: ۶۵ مگابایت

این فیلم آموزشی توسط متخصص رمزنگاری تصویر، تئوری آشوب و پردازش تصویر تهیه و ارائه شده است.

در صورت تمایل شما می توانید فیلم اموزشی ضریب همبستگی تصویر در متلب را به قیمت ۳۹۰۰۰ تومان از سایت دنیا فایل دانلود نمایید

فرستادن دیدگاه

گواهی پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل

پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل توسط شرکت زرین پال انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل پیش آمده در هنگام خرید با ایمیل contact-us@donyafile.ir در میان بگذارید.