دانلود پروژه php

دانلود پروژه php

در این پروژه عملیات crud را در php انجام می دهیم. در ابتدا بانک اطلاعاتی و جدول مربوطه در دیتابیس ایجاد می گردد. درج اطلاعات در بانک اطلاعاتی insert، استخراج اطلاعات از بانک اطلاعاتی و نمایش آنها select ، حذف رکورد delete در دیتابیس و ویرایش اطلاعات update را انجام می دهیم. 

 

php

برای اینکه ظاهر پروژه زیباتر باشد از بوت استرپ آخرین نسخه استفاده شده است. در فرم ورود اطلاعات کد دانشجویی، نام و نام خانوادگی و تصویر دانشجو دریافت می شود. کد دانشجویی، نام و نام خانوادگی در بانک اطلاعتی ذخیره می شوند. برای اینکه با فایل و پوشه ها نیز کار کرده باشیم و همچنین به منظور ذخیره نکردن تصویر در بانک اطلاعاتی که منجر به حجیم شدن بانک اطلاعاتی می گردد. یک پوشه با کد دانشجویی در مسیر پروژه ایجاد می گردد و تصویر دریافتی در داخل پوشه ذخیره می شود. فقط تصاویر با پسوند های مجاز دریافت می گردند. 

php

پس از ثبت اطلاعات دانشجو، اطلاعات ذخیره شده در بانک درج شده و در لیست دانشجویان ثبت شده در صفحه نمایش داه می شود. در این بخش دو دکمه ذخیره و ویرایش قرار داده شده است. با کلیک کردن بر روی دکمه حذف اطلاعات سطر و یا رکورد انتخاب شده به صورت کامل حذف شده و صفحه بروزرسانی می گردد. با کلیک بر روی دکمه ویرایش به صفحه ویرایش منتقل می شویم. اطلاعات دانشجویی که قصد ویرایش اطلاعات آن را داریم در قالب یک فرم زیبا نمایش داده می شود. در ادامه هم تصویر و هم اطلاعات دانشجو قابل ویرایش است. در ادامه فرم های این پروژه زیبا و حرفه ای نمایش داده شده است. 

این پروزه شامل ۸ فایل php است.  در این پروژه دانشجویان با روش کار با بانک اطلاعاتی و عملیات crud در دیتابیس به صورت کامل آشنا می شوند. و با مشاهده سورس ها و نحوه ی نوشته شدن سورس کد های php می توانند در این بخش پیشرفت قابل توجه ای داشته باشند. در ادامه سورس بخش index.php آورده شده است.

 

 مشخصات فایل

عنوان: دانلود پروژه PHP

 فرمت فایل : سورس کد های php

تعداد فایل : ۸

حجم فایل: ۱ مگابایت

 این پروژه توسط متخصص php تهیه و ارائه شده است.

در صورت تمایل شما می توانید این پروژه  را با پرداخت ۴۵۰۰۰ تومان از سایت دنیا فایل دانلود نمایید.

فرستادن دیدگاه

گواهی پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل

پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل توسط شرکت زرین پال انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل پیش آمده در هنگام خرید با ایمیل contact-us@donyafile.ir در میان بگذارید.