دانلود کتاب برنامه نویسی اسمبلی

دانلود کتاب برنامه نویسی به زبان ماشین و اسمبلی با رویکرد پیاده سازی پروژه های اسمبلی

در این کتاب برنامه ها در محیط emulator که یکی از محیط های زبان برنامه نویسی به زبان ماشین و اسمبلی است پیاده سازی شده اند. خروجی هر برنامه در کتاب گنجانده شده است. علاوه بر این فیلم آموزشی مباحث این کتاب توسط استاد درس اسمبلی ارائه شده است و به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان این درس قرار گرفته شده و از لینک فوق و در همین سایت قابل مشاهده و دانلود است.

 

مشاهده فیلم های آموزش کتاب برنامه نویسی به زبان اسمبلی  

 

ویژگی های برجسته و متمایز بودن کتاب : علاوه بر این که برنامه ها در محیط برنامه نویسی پیاده سازی شده اند، هفت پروژه با عناوین مختلف که در ادامه آورده شده است کاملا پیاده سازی شده و سورس آن در کتاب گنجانده شده، از این رو  علاقمندان و دانشجویان درس برنامه نویسی به زبان ماشین و اسمبلی کاملا با نحوه ی پیاده سازی پروژه ها آشنا خواهند شد. ومی توانند با مطالعه و بررسی سورس کد ها پیشرفت قابل توجه ای در این زمینه داشته باشند.

در ادامه عناوین هر یک از پروژه های انجام شده به همراه خروجی آورده شده است.

 

 

 

 

 مشخصات فایل

عنوان: کتاب برنامه نویسی به زبان ماشین و اسمبلی با رویکرد پیاده سازی پروژه های اسمبلی 

 فرمت فایل : PDF

تعداد صفحات : ۴۳ صفحه

حجم فایل: ۲ مگابایت

در صورت تمایل شما می توانید این کتاب  را با پرداخت ۱۹۵۰۰ تومان از سایت دنیا فایل دانلود نمایید.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا داشتن سوال می توانید از طریق پست الکترونیکی به آدرسayaghouti@gmil.com و یا به آی دی ayaghouti@ در تلگ رام پیام بدهید.

 

گواهی پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل

پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل توسط شرکت زرین پال انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل پیش آمده در هنگام خرید با ایمیل contact-us@donyafile.ir در میان بگذارید.