راهنمای خرید از سایت

راهنمای خرید از سایت دنیا فایل

برای خرید هر کدام از فایل های مورد نظر کافیست در همان صفحه ای که فایل انتخابی شما قرار دارد, به انتهای صفحه رفته و بر روی دکمه خرید کلیک نمایید.

در ادامه از شما خواسته می شود که نام و  آدرس ایمیل خود را وارد کنید. پس از پر کردن موارد لازم بر روی دکمه خرید کلیک کنید. وارد صفحه ای می شوید که مانند تصویر زیر است.

راهنمای خرید

در صفحه بعدی همانند تصویر بالا را خواهید دید که با کلیک کردن بر روی دکمه سبز رنگ, با صفحه ای  روبرو خواهید شد که از شما اطلاعات لازم کارت بانکی را می خواهد. پس از پر نمودن موارد لازم بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید. آنگاه لینک مستقیم دانلود فایل به شما داده خواهد شد و می توانید آن را دانلود کنید.

  • در صورتی که در هنگام خرید با مشکلی مانند تصویر زیر مواجه شدید, لازم است ابتدا تاریخ و ساعت سیستم خود را تنظیم کنید و دوباره امتحان کنید.

 

راهنمای خرید

و اگر باز هم مشکل حل نشد مراحل زیر را انجام دهید:

از دیگر مرورگرها(گوگل کروم و…) استفاده نمایید.  روی دکمه Advanced کلیک نمایید, پنجره ای باز خواهد شد که لازم است بر روی گزینه Add Exception کلیک نمایید. در ادامه تصویر زیر را مشاهده خواهید نمود, کافیست بر روی دکمه Confirm Security Exception کلیک کنید.

گواهی پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل

پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل توسط شرکت زرین پال انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل پیش آمده در هنگام خرید با ایمیل contact-us@donyafile.ir در میان بگذارید.