دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری تصویررنگی مبتنی بر دنباله‌های DNA و چندیدن نگاشت آشوب یک بعدی بهبود یافته

دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری تصویر با عنوان: یک طرح جدید رمزنگاری تصویر رنگی مبتنی بر دنباله‌های DNA و چندیدن نگاشت آشوب یک بعدی بهبود یافته

دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری تصویر: الگوریتم رمزنگاری تصویر مبتنی بر آشوب با استفاده از عملیات دنباله‌های دی ان ای (1-2017)

لینک دانلود و مشاهده مقاله

A new color image encryption scheme based on DNA sequences and multiple improved 1D chaotic maps, Applied Soft Computing Volume 37, December 2015, Pages 24-39.

بخشی از ترجمه مقدمه در ادامه آورده شده است.

۱- مقدمه

توسعه سریع تکنولوژی های شبکه و اینترنت انتقال محتویات چند رسانه ای دیجیتال از طریق شبکه های ارتباطی مختلف  را تا حد زیادی تسهیل می کند. چگونگی محافظت از اطلاعات چند رسانه ای در برابر کپی و توزیع غیر قانونی به موضوع ضروری و قابل توجه تبدیل شده است [۱، ۲].  در میان استراتژی‌های حفاظت‌های مختلف، رمزنگاری تصویر به عنوان یک راه حل مشترک و کارآمد برای حفاظت از اطلاعات تصویر پدید آمده است. طرح های مرسوم مانند DES، AES، IDEA و غیره، برای رمزنگاری متن هستند و  با توجه به برخی از خواص ذاتی تصاویر مانند حجم بالای داده، افزونگی بالا و همبستگی قوی میان پیکسل های مجاور، برای تصاویر دیجیتال مناسب نیستند [۳-۵].

با توجه به ویژگی های بسیارعالی سیستم های آشوبناک، به عنوان مثال، حساسیت بالا به شرایط اولیه و پارامترهای سیستم، اختلاط و غیره، الگوریتم های رمزنگاری تصویر مبتنی بر آشوب به عنوان روش های رمزنگاری امن تر و سریع تر پیشنهاد شده اند [۳-۱۸]. در سال های اخیر، رمزنگاری تصویر مبتنی بر DNA با توجه به ویژگی های عالی محاسبات DNA از جمله موازی سازی عظیم، ذخیره سازی حجیم و مصرف توان فوق العاده کم افزایش قابل توجه ای داشته است[۱۹-۳۰].

ترجمه این مقاله تا بخش چهارم مقاله یعنی نتایج آزمایشی (  Simulation results ) انجام شده است و شامل ۱۳ صفحه بصورت تایپ شده و مرتب است.

۳- ترجمه مقاله: یک سیستم رمزنگاری رنگی یک-زمانی بر پایه SHA-3 و سیستم های مختلف آشوب

۴- ترجمه مقاله:  یک طرح جدید رمزنگاری تصویر رنگی مبتنی بر دنباله‌های DNA و چندیدن نگاشت آشوب یک بعدی بهبود یافته

۵- ترجمه مقاله: یک الگوریتم جدید رمزنگاری تصویر سطح-بیت مبتنی بر نگاشت فوق آشوب ۲D-LICM

مشخصات فایل

عنوان: یک طرح جدید رمزنگاری تصویر رنگی مبتنی بر دنباله‌های DNA و چندیدن نگاشت آشوب یک بعدی بهبود یافته

 فرمت فایل : ترجمه فایل ورد + اصل مقاله + pdf ترجمه

حجم فایل: ۴ مگابایت

ترجمه این مقاله توسط متخصص رمزنگاری تصویر، تئوری آشوب و پردازش تصویر تهیه و ارائه شده است.

در صورت تمایل شما می توانید ترجمه این مقاله را بصورت تایپ شده در محیط ورد، با پرداخت ۲۹۰۰۰تومان از سایت دنیا فایل دانلود نمایید.

۷ دیدگاه + فرستادن دیدگاه

فرستادن دیدگاه

گواهی پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل

پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل توسط شرکت زرین پال انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل پیش آمده در هنگام خرید با ایمیل contact-us@donyafile.ir در میان بگذارید.