دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری تصویر(۱-۲۰۱۷)

دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری تصویر با عنوان: الگوریتم رمزنگاری تصویر مبتنی بر آشوب با استفاده از عملیات دنباله‌های DNA

لینک دانلود و مشاهده مقاله

A novel chaos-based image encryption algorithm using DNA sequence operations
,Optics and Lasers in Engineering, Volume 88, January 2017, Pages 197-213.

ترجمه این مقاله و مقالات مرتبط در سایت توسط متخصص رمزنگاری تصویر انجام شده است.

 

بخشی از ترجمه مقدمه در ادامه آورده شده است.

۱- مقدمه

با توسعه سریع فن آوری های دیجیتال و شبکه های ارتباطی، اطلاعات دیجیتال بیشتر و بیشتری تولید، انتقال و بر روی شبکه ذخیره می‌شود. در میان آنها، تصاویر دیجیتال مقدار زیادی از اطلاعات را برای بخش بزرگی از اطلاعات ذخیره می‌کنند. بنابراین، مسئله حفظ امنیت انتقال تصویر و حفظ یکپارچگی ، علاقه مندی بیشتری را بوجود می‌آورد[۱،۲]. یک روش موثر شناخته شده برای حفظ یکپارچگی رمزنگاری تصویر است بطوری‌که آن را از یک نسخه معنی دار به یک نسخه‌ی بی معنی تبدیل نماییم. تصاویر ظرفیت‌های داده‌ای بالایی دارند و شناخته شده است که همبستگی بالا بین پیکسل‌های مجاور دارند، بنابراین سیستم‌های رمزنگاری سنتی مانند RSA، DES، AES برای رمزنگاری تصویر مناسب نیستند[۳]. به تازگی، انواع مختلف الگوریتم‌های رمزنگاری تصویر بر مبنای تبدیل نوری، سیستم‌های آشوب، تبدیل فوریه، اتوماتای سلولی، تبدیل ویولت، مکعب جادویی و دیگر موارد، توسط گروه‌هایی از محققین مورد بررسی قرار گرفته است.

ترجمه این مقاله تا بخش چهارم مقاله یعنی نتایج آزمایشی (  Simulation results ) انجام شده است و شامل ۱۶ صفحه بصورت تایپ شده و مرتب است.

در صورت تمایل شما می توانید ترجمه این مقاله را بصورت تایپ شده در محیط ورد، با پرداخت ۲۹۰۰۰ تومان از سایت دنیا فایل دانلود نمایید.

فرستادن دیدگاه

گواهی پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل

پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل توسط شرکت زرین پال انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل پیش آمده در هنگام خرید با ایمیل contact-us@donyafile.ir در میان بگذارید.