دانلود پروژه php

دانلود پروژه php

 

در این تمرین شما باید کلیدهای ارسال و انصراف را پیاده سازی کنید. ۱- با زدن کلید انصراف، صفحه refreshشده و اطلاعات پاک می شود. ۲- با زدن کلید ارسال، کاربر به صفحه ی جدیدی منتقل می شود که نام و نام خانوادگی خود و موضوع نوشته شده را در آن صفحه به صورت تصویر زیر می بیند. در این مثال، کاربر نام و نام خانوادگی “زهرا” و “طاهری” و موضوع “دیدگاه ها” را ارسال کرده است

 

۳- در صفحه ی جدید، فرم تماس با ما وجود ندارد اما سایر عناصر صفحه مشابه صفحه ی قبل است. ۴- اطلاعات کلیه ی فیلدهای فرم تماس با ما باید در یک فایل ذخیره شود. این فایل پس از زدن کلید ارسال ایجاد شده و اطلاعات کاربر را در خود ذخیره می کند. اطلاعات هر فیلد در خط جداگانه نوشته می شود. نام فایل همان نام کاربر است. ۵- برای صفحه ی جدید یک کوکی ایجاد کنید که نام و نام خانوادگی کاربر را به مدت یک هفته به خاطر بسپارد! این به این معنی است که اگر پس از وارد کردن اطلاعات و زدن کلید ارسال و سپس بستن کلیه ی صفحات، مستقلا صفحه ی جدید را اجرا کنیم، تا یک هفته به نام و نام خانوادگی وارد شده خوش آمد می گوید. توجه کنید که باید این شرط را در کد خود قرار دهید که تنها در صورتی از اطلاعات کوکی استفاده کند که فرد نام و نام خانوادگی جدیدی را وارد نکرده باشد. 

 

 مشخصات فایل

عنوان: دانلود پروژه PHP

 فرمت فایل : سورس کد های php

تعداد فایل : ۲

حجم فایل: ۱ مگابایت

 این پروژه توسط متخصص php تهیه و ارائه شده است.

در صورت تمایل شما می توانید این پروژه  را با پرداخت ۲۹۰۰۰تومان از سایت دنیا فایل دانلود نمایید.

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده:

فرستادن دیدگاه

گواهی پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل

پرداخت آنلاین سایت دنیا فایل توسط شرکت زرین پال انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل پیش آمده در هنگام خرید با ایمیل contact-us@donyafile.ir در میان بگذارید.